В облраді обрали директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара


Сьогодні, 23 жовтня, на засіданні комісії обласної ради з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара обрали директора закладу.

Члени комісії заслухали програми розвитку бібліотеки на 2020-2024 роки двох кандидатів на посаду — Оксани Галушки та Світлани Сичової. Об этом сообщает dosugua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оксана Галушка зосередила свою увагу на event-маркетингу як засобі розвитку бібліотеки задля збільшення читачів, підвищенні якості та оперативності обслуговування. Також для залучення відвідувачів пропонувала запровадити у бібліотеці школи туризму, хенд-мейду, флористики та ботаніки, патріотизму, української кухні.

Світлана Сичова до цього виконувала обов’язки директора. Тому, на її думку, у наступні роки слід продовжити реалізацію розпочатих проектів та заходів. Це Media-Gonchar, «Світ Бібліографа», «Мовні пелюстки», «Яскравий світ — бібліотека», «Книжки і Кактуси» і т. д. У планах — спрямувати діяльність бібліотеки на електронні ресурси. Зокрема, оцифрувати краєзнавчий фонд закладу.

Зрештою, члени комісії одноголосно визначили переможцем конкурсу Світлану Сичову. Потім це рішення мають розглянути на сесії обласної ради.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/10/v-oblradi-obraly-dyrektora-poltavs-koi-oblasnoi-biblioteky-dlia-iunatstva-im-olesia-honchara/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя