Стало відомо, де у Луцьку сьогодні увімкнуть опалення


У Луцьку сьогодні увімкнули опалення для лікувальних закладів, будинку маляти та пологового, – повідомив перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад у Фейсбук. Об этом сообщает 15-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазвичай опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура опускається нижче 8 градусів протягом трьох діб. Станом на сьогодні – середня добова температура за останніх три доби у Луцьку становить менше шести градусів.

«Але незабаром синоптики прогнозують потепління – за два дні температура стрімко зросте. Тому було прийнято рішення почати подачу теплоносія вже сьогодні лише у лікувальні заклади міста, будинок маляти та пологовий будинок, у відповідь на звернення керівників. А щодо обігріву житлових кварталів – вмикати опалення перед потеплінням недоцільно. Адже опалення квартир при різкому потеплінні дасть значно гірший ефект для самопочуття людей, ніж пониження температури. Традиційно, частина лучан хочуть, щоб тепло увімкнули вже, однак інші мешканці міста, зацікавлені в економії на опаленні, звертаються із проханнями не поспішати з початком опалювального сезону», – розповів Григорій Недопад.

Як повідомив виконувач обов’язків керівника ДКП «Луцьктепло» Івана Скорупського, підприємство готове до початку опалювального сезону. У дев’яти котельнях підготовчі роботи перебувають на стадії завершення. А отже теплом Луцьк буде забезпечено одразу після відповідного розпорядження.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/stalo-vidomo-de-u-lutsku-sohodni-uvimknut-opalennia/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя