У Росії проводять масштабні обшуки в штабах Навального


По всій Росії почалися нова хвиля масштабних обшуків у співробітників штабів опозиційного політика Олексія Навального. Поліція прийшла до офісів у десятках міст.

Поліція прийшла в штаби і до співробітників в Новосибірську, Єкатеринбурзі, Тюмені, Томську, Оренбурзі і Челябінську, повідомляє "Медіазона".

Обшуки пов’язують з кримінальною справою про відмивання грошей у Фонді боротьби з корупцією, заснованим Олексієм Навальним. Вони розпочалися від ранку четверга, 12 вересня.

" ОВС-Інфо" повідомляє, що оперативні заходи також йдуть в Кемерово, Липецьку, Краснодарі, Чебоксарах, Хабаровську, Нижньому Новгороді, Воронежі, Пермі і в Балаково Саратовської області

За даними колишнього глава передвиборного штабу Навального Леоніда Волкова, раніше суд дозволив провести 94 обшуку в рамках цієї справи.

Водночас глава міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков у своєму телеграм-каналі повідомляє, що обшуки проходять в 29 містах – в кожному по декількох адресах.

Хто такий Навальний та чому проводять масові обшуки?

Олексій Навальний – російський політичний діяч, засновник Фонду боротьби з корупцією. Він є одним з лідерів російської опозиції.

Навального регулярно затримують та саджають у спецприймальники за участь у несанкціонованих мітингах. Востаннє його арештували на 30 діб за участь в акції протесту "За чесні вибори" 20 липня.

Кримінальну справу про відмивання грошей у Фонді боротьби з корупцією було порушено 3 серпня, в день чергового протесту у Москві за чесні вибори. Спочатку слідчий комітет повідомляв, що в справі фігурує сума "близько мільярда рублів". Однак потім в постановах про обшуки говорилося, що ФБК підозрюють у відмиванні 75 мільйонів рублів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-rosiyi-masshtabni-obshuky-v-shtabakh-navalnoho/” Об этом сообщает pig-n.info со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя