У Кропивницькому чоловік відшкодував частину боргів по аліментах дитині власною автівкою

У Кропивницькому чоловік відшкодував частину боргів по аліментах дитині власною автівкою

На Кiровоградщинi з початку року державнi виконавцi стягнули понад 118 мільйонів гривень алiментiв. Про це повідомили у пресслужбі управління обласної юстиції.
Об этом сообщает ukr-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

«19688 дiтей на Кiровоградщини отримали свої законнi алiменти. Це велике досягнення. Однак, далеко не у всiх випадках батьки готовi добровiльно надавати фiнансову пiдтримку своїм дiтям. У таких випадках доводиться нагадувати про їхні батькiвськi обов’язки в примусовому порядку», – вiдзначив керiвник юстицiї Кiровоградщини Вадим Гуцул.

За його словами, нещодавно один iз мешканцiв Кропивницького позбувся власної автiвки, оскiльки заборгував кошти на утримання власної доньки Анастасiї.

«Згiдно з офiцiйними даними, сума боргу в чоловiка вже перевищила 48 тисяч гривень. Сплачувати кошти вiн не поспiшав, тому довелося накласти арешт на його автомобiль. У результатi його колишня дружина погодилася забрати автiвку собi в рахунок часткового погашення боргу», – розповiв Вадим Гуцул.

Довідково: на Кiровоградщинi понад 20 тисяч мешканцiв повиннi сплачувати алiменти.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-kropivnitskomu-cholovik-vidshkoduvav-chastinu-borgiv-po-alimentah-ditini-vlasnoju-avtivkoju”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя