В області потрібні водії, заробітня плата – до 12 тисяч гривень

В області є вакансії водіїв, заробітня плата – до 12 тисяч гривень

За iнформацiєю обласного центру зайнятостi, на Кiровоградщинi не вистачає професiйних водiїв. Роботодавцi областi потребують 126 працiвникiв за професiєю «водiй автотранспортних засобiв».
Об этом сообщает 37kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Їх готовi взяти на роботу такi пiдприємства – ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кiровоградськiй областi», ТОВ «Фенiкс Транс Груп», аварiйно-рятувальний загiн спеціального призначення У ДСНС України у Кiровоградськiй областi, ТОВ ТД «Агролiга», ПРАТ «Кiровоградобленерго» та iнші.

Роботодавцi Кiровоградщини готовi платити водiям за роботу вiд «мiнiмалки» до 12 тисяч гривень.

Актуальними є вакансiї для водiїв практично у всiх районах Кiровоградської областi.

Крiм того, у КП «Електротранс» мiської ради мiста Кропивницького є 4 вакансiї водiїв тролейбуса (з/п – 10 тисяч гривень). У свою чергу, ТОВ «Агродар-Україна плюс», ТОВ «Кронос-Лiдер», ТОВ «Герметик», ФОП Мхитарян Марат Грачкович та Новокостянтинiвська шахта державного пiдприємства «Схiдний гiрничо-збагачувальний комбiнат» потребують водiїв навантажувача (заробiтна плата – вiд 5300 до 9144 гривень). ТОВ «Кронос-Лiдер» також пропонує роботу водiєвi самохiдних механiзмiв iз окладом у розмiрi 5 300 гривень.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/v-oblasti-e-vakansii-vodiiv-zarobitnja-plata-do-12-tisjach-griven”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя