МВФ готовий і надалі підтримувати Україну – Лагард

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард  — МВФ готовий і надалі підтримувати Україну – Лагард
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард
Лагард подякувала Порошенку за тісну співпрацю і наголосила на необхідності зберегти прогрес, досягнутий у просуванні ключових реформ Об этом сообщает kontury.in.ua со ссылкой на СМИ.


Україні ще багато потрібно буде зробити для перетворення на сучасну ринкову економіку, і Міжнародний валютний фонд готовий і надалі підтримувати нашу країну в цих зусиллях.


Про це йдеться у заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард за підсумками телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком.


Зазначається, що Лагард подякувала Порошенку за тісну співпрацю і наголосила на необхідності зберегти прогрес, досягнутий у просуванні ключових реформ, особливо для забезпечення незалежності центрального банку і підтримки стабільності банківської системи.


«Ми також погодилися з тим, що багато потрібно буде зробити для завершення перетворення України на сучасну ринкову економіку, яка жорстко регулюється верховенством права і здатна залучити більше інвестицій, необхідних для досягнення більш високого і стійкого зростання. Фонд готовий і надалі підтримувати Україну в цих зусиллях», — зазначила голова МВФ.


Раніше прес-служба президента Порошенка, посилаючись на цю телефонну розмову, повідомила, що МВФ стурбований судовими процесами щодо денаціоналізації «Приватбанку», що може поставити під загрозу фінансову стабільність України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/mvf-gotoviy-i-nadali-pidtrimuvati-ukrajinu-lagard-590929.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя