Ахметов очолює рейтинг найбагатших українців, - Фокус


Добробут найбагатших співвітчизників зріс майже до рівня періоду до Майдану, при цьому капітали олігархів визначає ситуація на сировинних ринках

Черговий 12-й рейтинг 100 найбагатших україців оприлюднив журнал "Фокус". Об этом сообщает zt-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

У п’ятірку лідерів увійшли: Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Костянтин Жеваго, Вадим Новинський, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в черговий раз очолив рейтинг найбагатших за підсумками 2018 року Рінат Ахметов, який є потужним гравцем у галузях металургії, ПЕК, фінансів, нафтогазового сектора і медіаринку. Активи, які належать йому, генерують 30% національного ВВП. Порівняно з минулим роком статки лідера рейтингу збільшилися і склало $ 10,5 млрд. В цілому, в руках першої десятки учасників рейтингу зосереджені $ 21,6 млрд.

Чинний президент України Петро Порошенко займає 12 позицію в топ-100 ($ 850 млн), а кандидата в президенти Володимира Зеленського немає серед учасників списку 100 найбагатших людей країни, йдеться у повідомленні.

За даними видання, у цьому році рейтинг помітно оновився: у сотню потрапили Аднан Кінан (KADORR Group), Володимир Зубик (Інтеграл-буд), Василь Астіон (Dnipro Agro Group), Олександр Кузьмінський ("Глобино"), Тарас Кицмей (SoftServe).

Наголошується, що серед ста найбагатших українців лише три жінки — Галина Герега (співвласниця "Епіцентр К"), Філя Жебровська ("Фармак"), Наталія Бондарева ("Баядера").

Якщо говорити про портрет середньостатистичного українського мультимільйонера, то йому 54 роки, і він володіє в середньому $ 409 млн. Сумарний стан всієї сотні становить $ 40,9 млрд, зазначає видання.

  • Нагадаємо, 1 квітня Господарський суд Києва розпочав провадження за позовом АТ "Укрзалізниця" про стягнення понад 1 млрд₴ з АТ "Перший український міжнародний банк", який належить промислово-фінансовій групі СКМ бізнесмена Ріната Ахметова.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/12/akhmetov_ocholyuye_reytyng_naybagatshykh_ukrayinciv_fokus”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя