Ляшку і його команді почали погрожувати – новини ZIK.UA

середа, 6 лютого, 2019, 6:10 Суспільство

  • Читать эту новость на русском


Ляшку і його команді почали погрожувати

Ляшко і його команда повинні знати, що, простягаючи свої немиті після ахметівського бабла руки до медреформи, ризикують отримати немалих ляпасів. Об этом сообщает 64kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це на своїй сторінці у Facebook написав громадський активіст, колишній керівник одеського відділення «Правого сектору» Сергій Стерненко.


«Друзі, тут Олег Ляшко і його чудова братія вирішили, що ми всі маємо помирати від неякісної медицини, що в лікарнях і медуніверах повинна і далі процвітати корупція.


Тому вони розпочали війну проти Уляни Супрун. І сьогодні навіть отримали ухвалу про тимчасову заборону пані Уляні виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Заборона діятиме до остаточного рішення ні разу не корумпованого адмінсуду Києва. Саме засідання буде 15 лютого, якщо що.


Натомість Ляшко і його команда дуже успішно виконують обов’язки дегенератів. І своїми руками руйнують чи не єдину нормальну реформу в країні. Реформу, від якої залежать наші життя і здоров’я.


Так от, я б хотів звернутися до команди «радикалів». Я не знаю, чи замовлення ви відпрацьовуєте, чи це ваша особиста ініціатива. Але хочу, щоб знали, що, лізучи своїми немитими після ахметівського бабла руками до медреформи, ви ризикуєте отримати немалих таких ляпасів по цих самих руках від тисяч людей з активною громадянською позицією.


Прошу всіх адекватних людей висловити також свою думку з приводу цієї ганебної ситуації. Пишіть із хештегом #підтримуюСупрун.


P.S. У пекло цих клоунів. Вони за потреби попруться в ЄС лікуватися, бо мають чимало грошей. Їм плювати на здоров’я українців.


А нам із вами тут жити. Нам не байдуже», – написав Стерненко.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/02/06/lyashku_i_yogo_komandi_pochaly_pogrozhuvaty_1503747”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя