Польського роботодавця затримали за використання людей для примусових робіт – новини ZIK.UA

вівторок, 6 листопада, 2018, 16:35 Події

Польського роботодавця затримали за використання людей для примусових робіт

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images UkraineУ Поморському воєводстві у Польщі затримали чоловіка, який використовував людей для примусової праці на будівництві – у тому числі громадян України. Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє «Польське радіо».


Затриманий – 42-річний громадянин Польщі. На його слід польські прикордонники натрапили рік тому під час перевірки фірми у Вейгеровському повіті Поморського воєводства. Чоловік через оголошення знаходив для роботи на будівництвах поляків, а також громадян України, Білорусі, Грузії та Молдови.


Спочатку люди працювали у фірмі чоловіка, де з них вибирали тих, кому робота була найбільш необхідна, а також слухняних та піддатливих впливу і маніпуляціям. Таких працівників відправляли на роботу у Польщі та Швеції.


За інформацією слідства, з працівниками не підписували угоди або складали їх незрозумілою для людей мовою, часто відбирали паспорти та інші документи, а зарплатню не платили взагалі або тільки невелику частину.


Коли працівники нагадували про зарплату, їм погрожували депортацією або безпідставно звинувачували у крадіжці, надсилаючи заяви до правоохоронних органів. Затриманий організовував обов’язкові робітничі зібрання, під час яких залякував, принижував, ображав та навіть бив працівників.


За даними слідства, від 2016 року до осені 2018 року 42-річний чоловік використав для примусової роботи щонайменше 540 людей, а невиплачена зарплатня та інші виплати досягли щонайменше 4,5 млн злотих (понад 1 млн євро).


Затриманому висунули звинувачення у торгівлі людьми, за що йому загрожує щонайменше 3 роки позбавлення волі.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/06/polskogo_robotodavtsya_zatrymaly_za_vykorystannya_lyudey_dlya_prymusovyh_1442309”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя