1,5 мільйона недійсних паспортів використовують в Україні – OpendatabotВ Україні використовують 1,5 мільйона анульованих паспортів, повідомляє сервіс моніторингу даних Opendatabot на основі даних Міністерства внутрішніх справ. Об этом сообщает mediananny.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як пояснюють фахівці Opendatabot, у більшості випадків після анулювання паспорта документ вилучає Державна міграційна служба, проте паспорт також можуть загубити, вкрасти або ж не віддати в ДМС після смерті його власника. Про це повідомляє Радіо Свобода.


За статистикою, з 1,5 мільйона недійсних паспортів, які пройшли повз Державну міграційну службу, 1,3 були втрачені, 90 тисяч – вкрали, а 25,7 тисяч належать померлим громадянам.


«Якщо анульований паспорт не був вилучений державною міграційною службою – його можуть використовувати шахраї», – попереджають в Opendatabot.


Договір, підписаний із використанням даних такого паспорта, буде вважатись недійсним.


У сервісі моніторингу даних радять перевіряти у відповідному сервісі ДМС документи людей, із якими підписуються важливі угоди, зокрема щодо позик та оренди нерухомості.


Фото: timegide.іа


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/15-m-liona-ned-isnikh-pasport-v-vikoristovuyut-v-ukra-n-opendatabot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя