Насправді телеканали скуповує оточення Президента – Доній

Об этом сообщает ukr-ordo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Наївні громадяни піддалися на технологію Банкової і повірили, що ТБ-медіа скуповують колишні регіонали та їхні поплічники.

Обізнані знають, що насправді телеканали скуповує оточення Президента.

А так як єдиний варіант, який визначило оточення Порошенка для теоретичної перемоги на наступний термін (і продовження особистого збагачення, відповідно), є виведення у другий тур разом з Порошенком проросійського кандидата (технологія Єльцин-Зюганов, Кучма-Симоненко), то політтехнологи Банкової допомагають розкрутці цих проросійських кандидатів (найбільше-Медведчука).

Обізнані знають і розуміють, що навіть "нищівна" критика цього персонажа є одним з елементів його розкрутки (технологія "демонізації",щоб на його тлі "патріотичний електорат" мав би згуртуватися навколо "патріота" Президента).

Питання в тому, чи спрацюють технології. Тобто, переможе розум і обізнаність чи технології і гроші Банкової? Питання неоднозначне, і можливі обидва варіанти.

Тож просто вчіться думати, пані та панове. Навіть, якщо Ви програєте зараз, це Вам допоможе у майбутньому.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Олександр ДОНІЙДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1535618991-naspravdi-telekanali-skupovue-otochennya-prezidenta-doniy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя