На Івано-Франківщині брати побудували сучасну теплицю для вирощування коноплі. ВІДЕО

Двоє братів міркували, як заробити багато грошей. І таки здійснили свою мрію: влаштували суперсучасну теплицю. Та в своєму бізнес-плані не врахували того, що їх затримають. Крім того, під час обшуків у них знайшли, окрім марихуани, ще й зброю.


Речниця СБУ в Івано-Франківській області Марія Римар розповідає, що брати оббили стіни теплиці спеціальним теплоізоляційним та світловідбивним матеріалом. Також сконструювали світильники з кількома видами ламп. Використовували ґрунт з добривами, купували насіння коноплі та вирощували її у горщиках гідропонним методом, йдеться у сюжеті Надзвичайних новин. Об этом сообщает ykrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Правоохоронці вилучили 10 гранат РГД-5, чотири пістолети різних марок, марихуану та більш як 100 тисяч гривень, отриманих від злочинної діяльності.

Де вони це все взяли, тепер з’ясовують правоохоронці. Обидва брати зараз у СІЗО чекають на суд.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_ivanofrankivshchyni_braty_pobuduvaly_suchasnu_teplytsyu_dlya_vyroshchuvannya_konopli_video_68072.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя