"Кримська солідарність" розповіла, що сталося зі зниклим у Росії політв’язнем

"Кримська солідарність" розповіла, що сталося зі зниклим у Росії політв’язнем Об этом сообщает informweek.in.ua со ссылкой на СМИ.

’ — , ? -- ,

Український політв’язень Емір-Усеїн Куку, про зникнення якого із СІЗО у Ростові-на-Дону повідомлялось напередодні, знайшовся

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

За попередньою інформацією, Еміра вивозили на медобстеження. Причиною цього може бути голодування, яке він тримає 15 днів.

Також інформацію про те, що Емір-Усеїн знайшовся, підтверджує його двокат Сергій Локтев. На даний момент український політв’язень знаходиться у СІЗО-4 у Ростові-на-Дону. Однак, правозахисника так і не пустили до свого підзахисного і з цього приводу він подав скаргу у обласну прокуратуру.

11 липня у Ростові-на-Дону відбудется чергове судове засідання і Емір-Усеїн буде доставлений у будівлю Військового гарнізону суду разом з іншими арештованими мусульманами Криму так званої "ялтинської групи" у "справі Хізб ут-Тахрир".

Нагадаємо, Емір-Усеїн Куку був затриманий 11 лютого 2016 року під час масових обшуків і затримань у Криму.

У липні 2016 року поміщений в спецблок СІЗО як "небезпечний підслідний". Пізніше був також звинувачений у підготовці до "насильницького захоплення влади".

У грудні 2017 року його етапували із Криму до Ростову-на-Дону.

Емір-Усеїн заарештований за підозрою в участі в діяльності "Хізб ут-Тахрір" (ісламської партії, яка вільно працює в Україні і Європі, а також у більшості країн світу, і вважається забороненою в Росії).Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Krimska_solidarnist_rozpovila_shcho_stalosya_zi_zniklim_u_Rosii_politvyaznem_222513.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя