Розпочалась інформаційна кампанія з популяризації української армії – новини ZIK.UA

п’ятниця, 6 липня, 2018, 15:08 Події

  • Читать эту новость на русском


Розпочалась інформаційна кампанія з популяризації української армії

Українські військові. Фото: facebook.com/93OMBR
Українські військові. Фото: facebook.com/93OMBRМіністерство інформаційної політики розпочинає реалізацію нового комунікаційного проекту з популяризації української армії «Я АРМІЯ». Об этом сообщает v-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як повідомив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, йдеться про відеоролики, а також про надруковані плакати переможців конкурсу «Допоможи війську плакатом», пише Укрінформ.


«Ролики запущені на всіх телеканалах, у мережі Інтернет, а також звертаємося до мереж кінотеатрів, щоб вони у себе розміщали. Крім того, зовнішня реклама «Я АРМІЯ» вже висить. Плануємо із серпня зовнішню рекламу – на площини розмістити ось ці плакати, які сьогодні презентуємо. Розраховуємо, що будуть нові роботи на вересень-жовтень», – сказав Біденко.


За його словами, вже найближчим часом 600 надрукованих плакатів переможців конкурсу «Допоможи війську плакатом» будуть розміщені у військкоматах столиці, а згодом – у військкоматах та військових частинах усієї держави.


«На нашу думку, дуже важливо, що солдати та офіцери української армії – це ті люди, які дають нам можливість спокійно бути тут. Звичайно, ми мусимо докласти максимум зусиль для того, щоб вони відчували себе героями, елітою та розуміли, що вони не просто так нас захищають, а ми зі свого боку – шануємо їх», – сказав держсекретар МІП.


Як зазначила головний спеціаліст сектору з питань просування України у світі Міністерства інформаційної політики України Софія Джуринська, популяризація армії є пріоритетом для відомства. «Ми всіляко підтримуємо наше військо та проводимо різноманітні кампанії протягом року. Вже відбулася перша хвиля під гаслом «Ти потрібен зараз», була запущена кампанія з розміщення бордів та ролики на загальнонаціональних та регіональних телеканалах. Зараз відбувається друга хвиля під гаслом «Я АРМІЯ». Вона була запущена у червні і продовжуватиметься», – сказала Джуринська.


Головний редактор видання «Петро і Мазепа» Віктор Трегубов повідомив про те, що редакція свого часу оголосила конкурс «Допоможи війську плакатом», бо дуже хотіла знайти дійсно якісні фото, які б відображали реальність та підтримували моральний дух воїнів.


«Ми дуже хотіли знайти людей, які готові подарувати війську якісний плакат, не канцелярщину, не абстрактно патріотичну з вишиванками і калиною картинку, а дійсно якісну поліграфічну продукцію. Вважаю, що нам це вдалося. І ми дуже вдячні всім, хто надсилав нам свої роботи, а також МІП за те, що воно запустить ці плакати по військкоматах», – сказав він.


Представник БФ «Інформаційно-координаційного центру» Ярослав Павловський переконаний, громадяни та влада мають підтримувати свою армію як можуть. «Це такий серйозний вплив на емоційний стан представників Збройних сил на членів їхніх родин. Героїзація армії – це завдання національної безпеки, адже насправді нам треба підвищувати престижність військової професії», – сказав він.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/07/06/rozpochalas_informatsiyna_kampaniya_z_populyaryzatsii_ukrainskoi_armii_1360815”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя