У Франківську за тиждень склали 12 актів на перевізників


Про це мовилось сьогодні, 7 листопада, під час оперативної наради. Заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк доповів про моніторинг руху громадського транспорту. За його словами, дотримувалися графіків маршрути №22, 23, 29, 30, 31, 38, 39, 43, 48. Об этом сообщает trudovaslava.in.ua со ссылкой на СМИ.

«На перевізників, які порушували графік роботи і умови договору було складено 12 актів, які тягнуться за собою штрафні санкції у розмірі 850₴ Зокрема, оштрафували перевізників на маршрутах №40, 35, 37, 41», – зазначив він.

Втім, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що у вихідні дні автобуси №26А майже не їздять. «Навіщо тоді ті маршрутки, якщо вони не їздять», – обурився мер. Також він додав, що погано їздять автобуси на маршрутах №37 і 37 К.

Також мер поцікавився, чи їздять автобуси до міського кладовища. Гіглюк відповів, що маршрут “Вокзал-Чукалівка” на вихідних курсує щопівгодини з вокзалу з 7.00, а з Чукалівки – з 7.30.

Два тижні тому на оперативці звітували, що в Івано-Франківську за тиждунь склали 9 протоколів за порушення автобусами графіків руху


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-za-tyzhden-oshtrafuvaly-12-pereviznykiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя