"Батьківщина" вимагає негайного звіту голови НБУ щодо ситуації із курсом гривні – Тимошенко

Валерія Гонтарева

Партія "Батьківщина" вимагає, щоб голова Національного банку України Валерія Гонтарева негайно відзвітувала про причини стрімкого падіння курсу гривні та запропонувала шляхи виходу з кризової ситуації. Про це зазначила лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Мовчання голови НБУ в цій ситуації є злочинним", – наголосила двічі прем’єр-міністерка України.

Як відомо, упродовж останнього тижня був зафіксований найнижчий курс гривні до долара за останні 9 місяців. Станом на 20 січня Нацбанк встановив курс 24,84 грн за 1 долар США. Водночас на чорному ринку за долар пропонують 27,6 грн.

"Щоденне зволікання зі стабілізацією національної валюти – це щоденне зменшення рівня життя, доходів і заощаджень українців. В умовах непроведеної індексації, податкового тиску й урізання соціальних виплат це просто злочин", – заявила Тимошенко.

Вона також зазначила, що команда "Батьківщини" готова запропонувати свою допомогу та фахові поради для стабілізації ситуації. "Якщо найближчим часом Національний банк не проведе заходи зі зміцнення гривні та не відзвітує про ситуацію, "Батьківщина" ставитиме перед президентом питання про відставку голови НБУ", – зазначила Юлія Тимошенко.Источник: “http://uainfo.org/blognews/1453290016--batkivshchina-vimagae-negaynogo-zvitu-golovi-nbu-shchodo-situatsiyi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя