Як створити гарний сайт для міста Чернівці?

Щоб створювати гідні та ефективні макети сайтів, потрібно володіти певним талантом. Веб-дизайн - творча область, де гнучкість розуму і фантазія повинні бути розвинені відповідним чином. До всього іншого, для успіху креативу необхідно мати смак, відчувати принципи краси і гармонії. Але свої хитрощі і правила є скрізь.

Секрет полягає в візуальних характеристиках елементів і в зв’язках між ними. Якщо об’єкти ставляться один до одного за змістом, то і візуальні характеристики у них повинні якимось чином перетинатися. Якщо ж функції елементів різні, то користувач повинен розуміти це інтуїтивно. Проект чернівці розробка сайтів готувався 2 роки. Для цього потрібно було знайти відповідних програмістів та веб-дизайнерів і почати роботу. Дали був збір характеристик.

Кожна з цих характеристик подає певний сигнал користувачеві про властивості елемента. Приміром, більший за розміром заголовка сприймається нами як більш важливий.

Іноді, щоб повідомити користувачеві якусь інформацію, ми вдаємося до цих базових характеристикам і встановлюємо особливі зв’язки між елементами. Приклад вище ідеальний: щоб повідомити відвідувачеві про те, який заголовок важливіше, ми просто робимо його більш великим у порівнянні з іншим текстом на сторінці.

Порівняння з іншими елементами обов’язково, оскільки через нього і передається сенс. Аналогічне порівняння використовується в основі принципів контрасту і подібності.

Надаючи візуальне схожість кількох елементів на цільовій сторінці, ми як би говоримо, що схожі вони не просто так: тут є якийсь контекст, певне повідомлення. Зрозуміло, користувач починає шукати його. Аналогічно контраст (тобто, різке відмінність одного елемента від іншого) теж може нести якесь значення, яке відвідувачеві доведеться рахувати.

Будь характеристика об’єкта, яка може змінюватися, повинна бути використана для створення схожості або відмінності між елементами. Часто використовувані властивості наступні:

розмір;

форма;

колір;

насиченість;

текстура;

позиція;

орієнтація.

Крім цих базових характеристик можна використовувати і те смислове зміст, який елемент несе в собі. Кнопка «Stop» відрізнятиметься від кнопки «Start». Ця теза здається очевидним, але і про це треба пам’ятати. Розробка сайтів чернівці була продумала від початку до кінця. Була кнопка старт та фініш, щоб чітко розуміти правильні кольори сайту та їх насиченість.

Источник: “http://zhzh.info/publ/3-1-0-7314”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя