На Прикарпатті волонтери обленерго очищують опори компанії від політичної реклами

align="absmiddle"

29 вересня волонтери ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розпочали акцію з очистки власних опор від реклами у Івано-Франківську.

Така акція покликана привернути увагу до несанкціонованого розміщення реклами в Івано-Франківську.

Енергетики сподіваються, що їхня ініціатива знайде підтримку і у інших організацій та звичайних мешканців міста і надихне їх на продовження доброї справи – очищення стін, парканів та фасадів від поліграфічного сміття.

Нещодавно ПАТ «Прикарпаттяобленерго» виступило з ініціативою платного розміщення політичної реклами на власних опорах і звернулося з відповідними листами до політичних сил та кандидатів, що беруть участь у виборчому процесі. Усі гроші вилучені за таку рекламу енергетики перерахують на АТО.

«Нині можна дуже багато говорити про те, що нам не подобається, а можна просто взяти до рук шпатель і докластися до того, щоб повернути нашому місту нормальний вигляд — зазначив голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. – Очистивши опори від агіток, ми, так би мовити, «обнулимо» відлік і відтепер з легкістю виявлятимемо тих, хто не поважає ні нашого міста ні його городян – їхні недозволені плакати скажуть самі за себе».

Довідково:
Перелік вулиць, на яких проходитиме акція енергетиків:

Січових Стрільців, Коновальця, Сахарова, Чорновола, Матейки, Хоткевича, Залізнична, Мазепи, Ленкавського, Новгородська, Бельведерська, Тичини, Довга, Миру.

За інформацією ПАТ "Прикарпаттяобленерго"Источник: “http://briz.if.ua/23884.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя