Оголошено конкурс на придбання квартир для військовослужбовців: ціни ховають від людей

Оголошено конкурс на придбання квартир для військовослужбовців: ціни ховають від людей
Оголошено конкурс на придбання квартир для військовослужбовців: ціни ховають від людей

Головне управління Національної гвардії оголосило конкурс із придбання квартир для військовослужбовців у містах Києві, Дніпро, Одеса, Харків, Шостка, Вінниця, Запоріжжя.

Про це повідомляється на сайті МВС, пише Наші гроші.

Планується придбати до 15 квартир у м.Київ, до 5 квартир у м.Дніпро, до 5 квартир у м.Одеса, до 6 квартир у м.Харків, до 5 квартир у м.Шостка, до 5 квартир у м.Вінниця, до 5 квартир у м.Запоріжжя.

Йдеться про одно-, дво- і трикімнатні квартири. Відповідно до конкурсної документації, площа однокімнатної не має перевищувати 40 кв.м., двокімнатної – 65 кв.м., трикімнатної – 80 кв.м. Квартири мають бути підключені до побутових мереж і придатні до проживання без проведення ремонту. Квартири мають бути передані до 30 листопада 2016 р.

Очікувана вартість закупівлі не зазначена. Житло купують за кошти державного бюджету.

Подавати пропозиції на участь у конкурсі можна до 10:00 год. 30 червня в Управління розквартирування і капітального будівництва логістики 9 03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 9-А, каб. № 705-Б). Розкриття пропозицій відбудеться об 11:00 год. 30 червня.

У цьому році це вже другий конкурс Головного управління Нацгвардії щодо придбання квартир на вторинному ринку.

24 травня було оприлюднено результати конкурсу із придбання квартир у м.Києві та Київській області.

По лотах, що стосувалися квартир у м.Києві, торги не відбулися, оскільки замовник отримав менше двох пропозицій.

По інших лотах переможцем визнано ТОВ «Житлоекономія» (власник – Борис Біломісяців), яке запропонувало квартири у Васильківському, Вишгородському, Києво-Святошинському, Обухівському районах Київської області.

Разом з тим, ані вартість договорів з фірмою «Житлоекономія», ані кількість квартир замовник не оприлюднив. Так само невідомо, які інші пропозиції і від яких учасників отримувало Головне управління Нацгвардії. На запит журналіста «Наших грошей» Головне управління Національної гвардії не відповіло.

На порталі публічних фінансів є інформація, що 16 червня управління Нацгвардії перерахувало компанії «Житлоекономія» 8,93 млн грн. як 30% передоплати за квартири в селі Тарасівка Києво-Святошинського району.

квартири-проплата-640x276Нагадаємо, що закупівлі житла для військовослужбовців МВС та Міноборони регулює окрема постанова Кабміну №147 2011 року. Згідно з нею, замовник публікує дані про конкурси не у «Віснику держзакупівель», а на своєму сайті та у ЗМІ (на свій вибір).

Раніше «Наші гроші» зафіксували, що у 2015 році тільки Міністерство оборони уклало договори на придбання житла на 702,50 млн грн.

Серед тих, у кого минулого року силові відомства купували квартири, була дружина старшого слідчого Генпрокуратури в особливо важливих справах Юрія Кривобока, яка продала МВС і Міноборони квартир щонайменше на 83,88 млн грн.


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/110283-ogolosheno_konkurs_na_pridbannja_kvartir_dlja_vijsjkovosluhbovtsiv_tsini_hovajutj_vid_ljudej”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя